Nabór na podinspektora asystenta kierownika projektu

Nabór na podinspektora asystenta kierownika projektu, do realizacji projektu Rzeki łączą narody. Wspólne problemy, wspólne rozwiązania promocja szlaków wodnych Litwy i Polski
Burmistrz Nowogrodu, 18-414 Nowogród ul

0x01 graphic

Burmistrz Nowogrodu, 18-414 Nowogród ul. Łomżyńska 41 informuje o wolnym stanowisku pracy w Urzędzie Miejskim w Nowogrodzie i ogłasza nabór na podinspektora - asystenta kierownika projektu, do realizacji projektu „ Rzeki łączą narody. Wspólne problemy, wspólne rozwiązania - promocja szlaków wodnych Litwy i Polski” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Litwa-Polska z Funduszu Małych Projektów, zwanym dalej projektem.

I. Wymagania konieczne związane z wykonywaniem pracy na danym stanowisku:

Preferowanym Kandydatem będzie osoba, która:

1. jest obywatelem litewskim lub obywatelem polskim zamieszkałym w rejonie Alytaus,

2. ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,

3. nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

4. cieszy się nieposzlakowaną opinią,

5. posiada co najmniej wykształcenie wyższe,

II. Wymagania dodatkowe:

1. umiejętność pracy w zespole,

2. znajomość obsługi komputera,

3. biegła znajomość języka polskiego i litewskiego

3. znajomość języka angielskiego na poziomie porozumiewania się,

4. doświadczenie w pracy z projektami współfinansowanymi przez Unię Europejską

III. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku podinspektora:

  1. zarządzanie projektem zgodnie z wnioskiem o dofinansowanie i zawartą umową grantową,

  2. przygotowanie materiałów do sporządzenia dokumentacji projektowej zagospodarowania punktów szlaku PISA-NAREW, zlecenie i nadzorowanie jej wykonania oraz dokonanie odbioru tej dokumentacji,

  3. promocja przygranicznych wodnych szlaków turystycznych,

  4. informacja i promocja projektu,

  5. sporządzanie sprawozdań okresowych i wniosków o płatność z realizacji projektu,

  6. koordynacja działań wszystkich partnerów projektu,

  7. rozliczenie rzeczowo - finansowe projektu,

IV. Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  1. list motywacyjny,

  2. kwestionariusz osobowy,

  3. kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie - kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych,

  4. kserokopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe,

  5. kserokopie dokumentów potwierdzających posiadanie innych umiejętności (zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach),

  6. oświadczenie kandydata, że posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz o korzystaniu z pełni praw publicznych,

  7. oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie.

8. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

V. Sposób i termin składania ofert:

Termin: do dnia 26 lipca 2010 r. godz. 15.00

Miejsce składania dokumentów: Urząd Miejski w Nowogrodzie, ul. Łomżyńska 41, 18-414 Nowogród - sekretariat.

Zgłoszenie należy złożyć w zamkniętej kopercie z adnotacją Konkurs na stanowisko podinspektora - asystenta kierownika projektu, w projekcie „ Rzeki łączą narody. Wspólne problemy, wspólne rozwiązania - promocja szlaków wodnych Litwy i Polski”

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Miejski w Nowogrodzie

Wytwarzający/odpowiadający: Marlena Bałazy

Wprowadzający: Marlena Bałazy

Data modyfikacji: 2010-07-15

Opublikował: Grzegorz Palka

Data publikacji: 2010-07-15