NABÓR NA STANOWISKO

Burmistrz Nowogrodu ogłasza nabór na stanowisko ds. księgowości budżetowej w Urzędzie Miejskim w Nowogrodzie
  1. Wymagania niezbędne:

- obywatelstwo polskie;

- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;

- niekaralność za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;

- wykształcenie wyższe ekonomiczne;

- obsługa komputera w stopniu bardzo dobrym;

- znajomość przepisów prawa z zakresu rachunkowości, finansów publicznych, podatków, pomocy społecznej, zamówień publicznych;

- samodzielność, komunikatywność,  odpowiedzialność, dokładność, obowiązkowość i dobra organizacja własnej pracy;

- trzyletni staż pracy na podobnym stanowisku.

  1. Wymagane dokumenty:

- list motywacyjny;

- kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie;

- życiorys (CV);

- kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;

- kserokopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe, kwalifikacje i umiejętności;

- oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych;

- oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie;

- oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w postępowaniu rekrutacyjnym.

  1. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

- rachunkowość budżetowa w programie finansowo-księgowym w zakresie Ośrodka Pomocy Społecznej;

- rachunkowość w zakresie realizacji projektów, w tym projektów z udziałem środków unijnych;

- przygotowywanie dowodów księgowych do zatwierdzania (wstępna dekretacja);

- sporządzanie przelewów bankowych i tworzenie bazy kontrahentów w systemie bankowości elektronicznej;

- sprawozdawczość budżetowa, finansowa, statystyczna;

- obsługa kasowa i ewidencja księgowa w tym zakresie;

- obsługa w zakresie podatku VAT;

- ewidencja w zakresie składników majątkowych gminy oraz będących w użyczeniu;

- ewidencja udzielonych zamówień publicznych o wartości poniżej kwot przetargowych;

- rozliczanie inwentaryzacji;

- przygotowywanie materiałów do projektów budżetu i Wieloletniej Prognozy Finansowej;

- przygotowywanie informacji do BIP;

- udział w pracach Komisji Przetargowej.

  1. Warunki pracy na stanowisku:

- praca biurowa powyżej 4 godzin przy komputerze;

- umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu.

Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie Miejskim w Nowogrodzie w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wynosił poniżej 6%.

  1. Termin i miejsce składania dokumentów:

- termin: do dnia 5 września 2019r. godz. 15:00;

- miejsce składania dokumentów: Urząd Miejski w Nowogrodzie, ul. Łomżyńska 41 Sekretariat;

- zgłoszenie należy złożyć w zamkniętej kopercie z adnotacją „Konkurs na stanowisko ds. księgowości budżetowej”.

Nowogród, dnia 22 sierpnia 2019 r.

Burmistrz

Grzegorz Andrzej Palka

Metryka strony

Udostępniający: Gmina Nowogród

Wytwarzający/odpowiadający: Izabela Czyżewska

Data wytworzenia: 2019-08-22

Wprowadzający: Karol Buczkowski

Data modyfikacji: 2019-08-22

Opublikował: Karol Buczkowski

Data publikacji: 2019-08-22