Nabór na stanowisko ds. gospodarki gruntami, gospodarki komunalnej i przedsiębiorczości

Burmistrz Nowogrodu ogłasza nabór na stanowisko ds. gospodarki gruntami, gospodarki komunalnej i przedsiębiorczości w Urzędzie Miejskim w Nowogrodzie
Burmistrz Nowogrodu

ogłasza
nabór na stanowisko ds. gospodarki gruntami, gospodarki komunalnej i przedsiębiorczości w Urzędzie Miejskim w Nowogrodzie

1. Wymagania niezbędne:

- wykształcenie wyższe

- znajomość regulacji prawnych w zakresie gospodarki komunalnej

- biegła znajomość przepisów prawa zamówieniach publicznych i ustawy o finansach publicznych a także swobodne poruszania się i umiejętność interpretacji przepisów prawnych

-kreatywność w działaniu i rozwiązywaniu problemów

- samodzielność odpowiedzialność, obowiązkowość i dobra organizacja własnej pracy

- mile widziany staż pracy na podobnym stanowisku

- prawo jazdy kat.B

2. Wymagane dokumenty :

1) List motywacyjny,

2) Kwestionariusz osobowy,

3) Kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie - kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych,

4) Kserokopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe,

5) Kserokopie dokumentów potwierdzających posiadanie innych umiejętności (zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach),

6) Oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,

7) Oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie.

3. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku :

1) Sprawy związane z dzierżawą gruntów skarbu Państwa,

2) Gospodarowanie i zarządzanie nieruchomościami tworzącymi gminny zasób,

3) Organizowanie przetargów na nieruchomości komunalne,

4) Prowadzenie ewidencji pomocniczej nieruchomości mienia komunalnego,

5) Przygotowanie dokumentów do założenia Ksiąg Wieczystych na grunty komunalne,

6) Prowadzenie spraw związanych z przekształcaniem prawa użytkowania wieczystego w prawo własności,

7) Współdziałanie w komunalizacji gruntów oraz scaleniu gruntów,

8) Naliczanie opłat adiacenckich z tytułu wzrostu wartości nieruchomości w związku z budową urządzeń infrastruktury technicznej oraz z tytułu podziału nieruchomości,

9) Prowadzenie spraw związanych z ustaleniem nazw miejscowości, ulic i obiektów fizjograficznych oraz numeracji nieruchomości,

10) Współpraca przy opracowywaniu wniosków na pozyskiwanie środków unijnych oraz wniosków o kredyty i dotacje,

11) Prowadzenie ewidencji działalności gospodarczej,

12) Ewidencja i bieżące utrzymanie dróg, mostów i przepustów.

4. Termin i miejsce składania dokumentów:

Termin: do dnia 24 października 2007 r. godz. 15.00
Miejsce składania dokumentów : Urząd Miejski w Nowogrodzie ul. Łomżyńska 41 sekretariat.

Zgłoszenie należy złożyć w zamkniętej kopercie z adnotacją „ Konkurs na stanowisko ds. gospodarki gruntami, gospodarki komunalnej i przedsiębiorczości”.
No
wogród, dnia 10 październik 2007 r.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, CV powinny być opatrzone klauzulą:” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm. )oraz ustawa z dnia 22 marca 1990r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2001r. Nr 142, poz. 1593 z późn. zm.)”.

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Miejski w Nowogrodzie

Wytwarzający/odpowiadający: Marlena Bałazy

Wprowadzający: Marlena Bałazy

Data modyfikacji: 2007-10-10

Opublikował: Grzegorz Palka

Data publikacji: 2007-10-10