Nabór na stanowisko ds. inwestycji, rozwoju infrastruktury technicznej i gospodarki przestrzennej

Burmistrz Nowogrodu ogłasza nabór na stanowisko ds. inwestycji, rozwoju infrastruktury technicznej i gospodarki przestrzennej w Urzędzie Miejskim w Nowogrodzie
Burmistrz Nowogrodu

ogłasza nabór na stanowisko ds. inwestycji, rozwoju infrastruktury technicznej i gospodarki przestrzennej w Urzędzie Miejskim w Nowogrodzie

1. Wymagania niezbędne:
wykształcenie wyższe
znajomość regulacji prawnych w zakresie zagospodarowania przestrzennego, budownictwa oraz zasad prowadzenia postępowania administracyjnego,

- swobodne poruszania się i umiejętność interpretacji przepisów prawnych

- kreatywność w działaniu i rozwiązywaniu problemów

- samodzielność odpowiedzialność, obowiązkowość i dobra organizacja własnej pracy

- prawo jazdy kat.B

2. Wymagane dokumenty :

1) List motywacyjny,
2) Kwestionariusz osobowy,
3) Kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie – kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych,
4) Kserokopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe,
5) Kserokopie dokumentów potwierdzających posiadanie innych umiejętności (zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach),
6) Oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
7)Oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie.

3.  Zakres zadań wykonywanych na stanowisku :
 1) przygotowywanie projektów decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania przestrzennego na podstawie ustaleń miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz prowadzenie rejestru tych decyzji

2) przygotowywanie ocen i wnioskowanie zmian w planach zagospodarowania przestrzennego,

3)sporządzanie projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz prognoz, skutków wpływu ustaleń planu na środowisko przyrodnicze

4)opracowywanie projektów studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy

5)prowadzenie inwestycji gminnych w zakresie budowy wodociągów, kanalizacji, drogownictwa

4. Termin i miejsce składania dokumentów:
Termin: do dnia 22 lutego 2010 r. godz. 15.00
Miejsce składania dokumentów: Urząd Miejski w Nowogrodzie ul. Łomżyńska 41
sekretariat.

Zgłoszenie należy złożyć w zamkniętej kopercie z adnotacją Konkurs na stanowisko ds. inwestycji, rozwoju infrastruktury technicznej i gospodarki przestrzennej”.

Nowogród, dnia 8 lutego 2010 r.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, CV powinny być opatrzone klauzulą:” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm. )oraz ustawa z dnia 22 marca 1990r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2001r. Nr 142, poz. 1593 z późn. zm.)”.

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Miejski w Nowogrodzie

Wytwarzający/odpowiadający: Marlena Bałazy

Wprowadzający: Marlena Bałazy

Data modyfikacji: 2010-02-08

Opublikował: Małgorzata Marczyk

Data publikacji: 2010-02-08