Nabór na stanowisko referenta ds. kultury, sportu, turystyki i promocji gminy

Ogłoszenie o naborze na stanowisko referenta ds. kultury, sportu, turystyki i promocji gminy w Referacie Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Infrastruktury Urzędu Miejskiego w Nowogrodzie
Burmistrz Nowogrodu

ogłasza nabór na stanowisko referenta ds. kultury, sportu, turystyki i promocji gminy

w Referacie Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Infrastruktury Urzędu Miejskiego w Nowogrodzie

1. Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe humanistyczne, informatyczne lub pedagogiczne,

  • staż pracy w JST,

  • znajomość przepisów o zamówieniach publicznych oraz innych aktów prawnych powiązanych z zamówieniami publicznymi, a także umiejętność heurezy i interpretacji przepisów prawnych,

  • bardzo dobra znajomość zagadnień informatycznych w tym biegła MS Office,

  • administrowanie siecią,

  • kreatywność w działaniu i rozwiązywaniu problemów,

  • komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja własnej pracy ,

  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub innego języka obcego,

  • prawo jazdy kat. B.

2. Wymagane dokumenty :

1) List motywacyjny,

2) Kwestionariusz osobowy,

3) Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie - kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych,

4) Kserokopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe,

5) Kserokopie dokumentów potwierdzających posiadanie innych umiejętności (zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach),

6) Oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,

7)Oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie.

3. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku :

  • monitorowanie i kontrola pracy jednostek kultury na terenie gminy,

  • planowanie, przygotowywanie i nadzór nad inwestycjami w sferze kultury,

  • prowadzenie gminnej ewidencji zabytków i innych dokumentacji dotyczących zabytków,

  • organizowanie i sprawowanie opieki nad cmentarzami i grobami wojennymi,

  • nadzór nad obiektami sportowymi na terenie gminy,

  • planowanie, przygotowywanie i nadzór nad inwestycjami w sferze kultury fizycznej i sportu,

  • współpraca przy organizacji oraz planowanie i organizacja imprez i form kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych, turystycznych i promocyjno-reklamowych na terenie gminy, powiatu, regionu i kraju,

  • współpraca z zagranicą w dziedzinach kultury, sportu, rekreacji, turystyki, promocja zagraniczna gminy,

  • współpraca z organizacjami pozarządowymi,

  • prowadzenie BIP i strony internetowej Urzędu,

  • przygotowywanie wniosków o środki z funduszy europejskich i krajowych,

  • przygotowywanie dokumentów z zakresu zamówień publicznych,

  • prowadzenie spraw z zakresu promocji i rozwoju gminy

  • obsługa zamówień publicznych,

  • przygotowywanie planów, sprawozdań i innych dokumentów dotyczących kultury, sportu, turystyki, zabytków i promocji gminy

  • przygotowywanie projektów uchwał Rady Miejskiej w zakresie kompetencji

4. Termin i miejsce składania dokumentów :

Termin: do dnia 28 marca 2008 r. włącznie.

Miejsce składania dokumentów: Urząd Miejski w Nowogrodzie ul. Łomżyńska 41 sekretariat

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, CV powinny być opatrzone klauzulą:” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm. )oraz ustawa z dnia 22 marca 1990r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2001r. Nr 142, poz. 1593 z późn. zm.)”.

Nowogród, dnia 5 marca 2008 r.

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Miejski w Nowogrodzie

Wytwarzający/odpowiadający: Marlena Bałazy

Wprowadzający: Marlena Bałazy

Data modyfikacji: 2008-03-05

Opublikował: Anna Bognacka

Data publikacji: 2008-03-05