NABÓR NA ZASTĘPSTWO

Burmistrz Nowogrodu ogłasza nabór na zastępstwo na stanowisko ds. gospodarki komunalnej i ochrony środowiska w Urzędzie Miejskim w Nowogrodzie

1. Wymagania niezbędne:

- wykształcenie wyższe preferowane o kierunku ochrona środowiska
- znajomość regulacji prawnych w zakresie ochrony środowiska i gospodarki komunalnej

- swobodne poruszania się i umiejętność interpretacji  przepisów prawnych

- kreatywność w działaniu i rozwiązywaniu problemów

- samodzielność odpowiedzialność, obowiązkowość i dobra organizacja własnej pracy

- mile widziany staż pracy na podobnym stanowisku

- prawo jazdy kat.B

  1. Wymagane dokumenty :

1) List motywacyjny,
2) Kwestionariusz osobowy,
3) Kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie – kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych,
4) Kserokopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe,
5) Kserokopie dokumentów potwierdzających posiadanie innych umiejętności (zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach),
6) Oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
7)Oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie.

3.  Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

1)      sprawowanie nadzoru nad utrzymaniem oświetlenia ulicznego w mieście i gminie oraz rozliczanie zużytej energii elektrycznej,

2)     współdziałanie z Komunalnym Zakładem Budżetowym w Nowogrodzie w zakresie świadczonych przez te zakłady zadań statutowych

3)     wydawanie zezwoleń na lokalizowanie w pasie drogowym dróg gminnych obiektów nie związanych z gospodarką drogową,

4)      wydawanie zezwoleń na zajmowanie pasa drogowego drogi gminnej ,

5)      planowanie budowy, modernizacji, utrzymania i ochrony dróg gminnych,

6)      zarządzanie siecią dróg gminnych,

7)      orzekanie o przywróceniu pasa drogowego drogi gminnej do stanu poprzedniego w razie jego naruszenia,

8)      prowadzenie bieżącej oceny stanu oznakowania dróg gminnych,

9)      nadzór nad robotami drogowymi,

10)   nadzór nad utrzymaniem technicznym chodników, parkingów i przystanków w Gminie,

11)  współudział w planowaniu budowy, modernizacji, utrzymania i ochrony dróg wojewódzkich i powiatowych w granicach miasta,

12)   prowadzenie spraw z zakresu inwestycji wodno-kanalizacyjnych (kanalizacje deszczowe i sanitarne) i kontrola nad tymi urządzeniami,

13)   prowadzenie spraw dotyczących zaopatrzenia ludności w wodę,

14)   prowadzenie spraw wynikających z ustawy "Prawo wodne" w zakresie zadań własnych Gminy,

15)  realizacja zadań gminy wynikających z ustawy o ochronie przyrody,

16)  wydawanie decyzji środowiskowych i prowadzenie oceny oddziaływania na środowisko przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko.

17)  realizacja zadań gminy w zakresie opieki nad bezdomnymi zwierzętami,

18)   wydawanie zezwoleń na prowadzenie działalności w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych oraz wykonywanie sprawozdawczości w tym zakresie,

19)   wydawanie opinii w sprawie zakazu uprawiania niektórych roślin oraz zakazu stosowania określonego materiału siewnego,

20)  współpraca ze służbą kwarantanny i ochrony roślin w zakresie zwalczania chorób, chwastów i szkodników upraw oraz nakazywanie niszczenia niektórych upraw,

21)   współdziałanie ze służbą weterynaryjną w zakresie zwalczania chorób zakaźnych zwierząt i prowadzenie profilaktyki,

22)   współdziałanie z jednostkami zajmującymi się oświatą rolniczą i wprowadzaniem postępu rolniczego,

23)   sprawowanie administracji w zakresie łowiectwa i spraw z tym związanych,

24)   współdziałanie z GUS w przygotowaniu materiałów do przeprowadzenia spisu rolnego,

25)   koordynacja zadań gminy w ramach prac związanych ze spisem rolnym.

4. Warunki pracy na stanowisku:

1. praca biurowa, powyżej 4 godzin przy komputerze,

2. umowa o pracę na zastępstwo w wymiarze pełnego etatu,

Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie Miejskim w Nowogrodzie w miesiącu kwietniu 2017 r., tj. w miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia, wynosił poniżej 6%.

5. Termin i miejsce składania dokumentów:
Termin: do dnia 30 maja 2017 r. godz. 15.00
Miejsce składania dokumentów : Urząd Miejski w Nowogrodzie ul. Łomżyńska 41 sekretariat.

Zgłoszenie należy złożyć w zamkniętej kopercie z adnotacją „ Konkurs na stanowisko ds.  gospodarki komunalnej i ochrony środowiska”.

Nowogród, dnia 16 maja 2017 r.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, CV powinny być opatrzone klauzulą:” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016, poz. 922 z późn. zm. )oraz ustawa z dnia 21 listopada 2008r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2016r., poz. 902 z późn. zm.)”.

Metryka strony

Udostępniający: Gmina Nowogród

Wytwarzający/odpowiadający: Marlena Bałazy

Data wytworzenia: 2017-05-16

Wprowadzający: Karol Buczkowski

Data modyfikacji: 2017-05-16

Opublikował: Karol Buczkowski

Data publikacji: 2017-05-16